לפעילות עד הבית לחצו כאן!

חיפוש באתר

פעוטוני החורש

פעוטוני החורש

שעות פעילות:

הפעוטונים פתוחים שישה ימים בשבוע:

א' - ה' משעה 07:00 עד 16:00

יום ו' משעה 07:00 עד 13:00

 

חופשות:

בחגי ישראל, חול המועד פסח ובשבועיים האחרונים באוגוסט לא תתקיים פעילות בפעוטונים.

 

 

פעוטוני החורש הינה מסגרת חינוכית בה מוענקים לפעוטות מגילאי 6 חודשים ועד גיל 3 המרב והמיטב בכלים המקצועיים ביותר.

בפעוטוני החורש תכנית חינוכית מגוונת ועשירה הכוללת: למידה והתנסות במשחק, טיול, תנועה, חומרי יצירה, מוסיקה, עידוד הסקרנות, העצמאות ועוד. כל זאת על ידי צוות מטפלות וגננות מקצועי ומיומן שביחד עם מנהלת הפעוטון עומדים לרשות ההורים, שומרים על קשר ומזמינים אותם להיות שותפים במגוון תהליכים ופעילויות.

 

בפעוטונים שלנו תמצאו:

 

• צוות מקצועי ומיומן- הצוות מורכב ממטפלות מקצועיות ובראש כל צוות גננת מוסמכת. הצוות משתלם במהלך כל השנה, ומודרך פדגוגית וניהולית ע"י מנהלת הפעוטונים ואנשי מקצוע נוספים (שרות פסיכולוגי, משכ"ל ומשרד הכלכלה).

 

• בית חם, מטופח, מרווח ובטוח

 

• סביבה חינוכית מותאמת בקפידה לגיל הרך

 

• תכנית חינוכית מגוונת ועשירה- בפעוטוני החורש פורשים עולם פתוח ומעניין בפני הילדים; למידה והתנסות חווייתית במשחק ובטיול, פעילות מודרכת בתנועה ובמגוון חומרי יצירה, העשרה מוסיקלית, עידוד הסקרנות והעצמאות.

 

• תפריט המורכב ממזון עשיר ובריא- בפעוטון מוגשות שלוש ארוחות: ארוחת בוקר, ארוחת צהריים וארוחת ארבע קלה. התפריט מורכב ממזון עשיר המכיל את כל אבות המזון החיוניים להתפתחותו התקינה של הילדים.

 

• קשר קבוע עם ההורים- מנהלת הפעוטונים והצוות עומדים לרשות ההורים בכל שאלה או עניין. ההורים מוזמנים לבקר ולהיות שותפים במגוון תהליכים ופעילויות.

 

כבוד והערכה לילדים, שפע חום ואהבה!

 

 

צרו קשר:
המחלקות שלנו:
פעילויות:
תוכן מרכזי:
קישורים:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות