חיפוש באתר

דבר מנהלת מרכז קהילתי

דבר מנהלת מרכז קהילתי

דבר מנהלת מרכז קהילתי

תושבים יקרים,

 

שנת פעילות ראשונה במרכז הקהילתי החדש בכפר ורדים היגיעה לסיומה ואנחנו נערכים לקראת פתיחת שנת פעילות חדשה , השנה הייתה זו שנת קליטה של תחומי תוכן שפעלו בהצלחה בישוב, ביניהם : פעוטוני החורש, המרכז למשפחה, מחלקת הנוער עם תנועות הנוער: צופים ונוע"ם וחוגי סיור, הספרייה, הקתדרה ומחלקת הספורט לחבר ביניהם בחשיבה ועשייה משותפת, להוסיף וליצור עשייה חדשה הן בתחומים אלו והן בתחומים חדשים ולקדם שותפות עם כל העוסקים בפעילויות חברה וחינוך בישוב ועם קבוצות תושבים שהוזמנו להגדיר יחד את ייעוד המרכז הקהילתי ולהעלות רעיונות ויוזמות בתחומי הדעת והתרבות.

עשייה משמעותית רבה לפנינו ביומיום ולאורך השנה כולה, במתן דגש לכל תחום פעילות ובראייה והובלה כוללת של כל תחומי הפנאי בישוב. כולי תקווה שהפעילויות השונות יאפשרו לתושבים להגשים את יכולותיהם, להיפגש, לפעול, ליצור ולהרגיש שייכים.

אני רוצה להודות למועצת כפר ורדים, לחברי המועצה, לעובדי המועצה וכמובן לראש המועצה , סיון יחיאלי על הסיוע והליווי בפרטים השונים כדי שהמרכז הקהילתי יצמח ויצליח.

לחברי ההנהלה, שהתנדבו לטובת משימה זו, לחברה למתנ"סים שרואה בהקמת מרכז קהילתי ובתפעולו השוטף חשיבות לאומית ועל כן היא שותפה מלאה בקידומו.אני מאחלת לכולנו שניטיב לעשות על מנת שעשייתנו תהיה גדושה, ראויה ומשמעותית עבורכם.

 

מי ייתן ותביא אתה השנה החדשה אחדות, הצלחה והרבה שמחה!

בברכה,

 ליאת בלכר
 מנהלת מרכז קהילתי כפר ורדים

 

צרו קשר:
  • רחוב הדס 10, כפר ורדים. מיקוד: 25147
  • כפר ורדים
  • 04-8338355
  • פקס: 04-9570651
מתנסנט חוגים