חיפוש באתר

סיכום עונת הפעילות בספורט – יולי 2021

עונה מאתגרת עברה עלינו. עונה עם הפסקות בשל הקורונה. מצב זה לא עצר אותנו, הספורטאים, מלעמוד ביעדים.

בענף הטניס פתחנו את מועדון הטניס. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לראש המועצה, אייל שמואלי על שדרוג מגרשי הטניס. אני מאמין גדול במתקנים שיוצרים פעילות איכותית יותר, טובה יותר ומוצלחת יותר, ולראייה ענף הטניס עומד כיום על 98 משתתפים, עליה של 50% משנה שעברה.

בענף אמנויות לחימה השנה השתתפו 62 ספורטאים מגיל גן עד  כיתה ג'. בשנה הבאה נקפוץ מדרגה בכל מה שקשור לגילאים בוגרים יותר.

ענף הכדורעף תופס תאוצה כאשר בית ספר אמירים משתתף בתחרויות במסגרת התאחדות הספורט לבתי ספר ובנוסף חוגים מתקיימים אחר הצהריים- נערים, נערות, ילדים ילדות – הצטרפו לחוויה!

ענף הכדורשת, המשתתף בתחרויות אזוריות וארציות וקוצר הצלחות, מזמין את כל נשות כפר ורדים להצטרף.

ענף הכדורסל עשה קפיצת מדרגה משמעותית. השנה פתחנו 8 קבוצות ליגה, 2 קבוצות קטסל, 2 קבוצות ילדים, 2 קבוצות נערים, קבוצת נוער וקבוצת נערות. הייתה לנו עונה מצלחת ביותר.

3 קבוצות זכו באליפות: קטסל ב', ילדים א', נערים ב'. שתי האחרונות עלו לליגה לאומית.

הנוער לא עלה למבחנים לליגה לאומית רק בגלל הפרש סלים...

נערים א' ארצית סיימו במקום הרביעי.

ברצוני לציין לטובה את קבוצת הנערות, אשר נלחמו לאורך כל העונה על עליה לליגה הבכירה ,אך לא צלחו משחק מול מכבי כרמיאל שעלתה ליגה, כל הכבוד לנערות על הנחישות!

ילדים ב', שזו עונתם הראשונה, סיימו במקום ה-11.

קט א' סיימו במקום טוב באמצע הטבלה.

השנה קיימנו שיתוף פעולה עם המחלקה לשירותים חברתיים בפרויקט "נעים בשלישי", שכללה פעילות ספורט מגוונת לאזרחים ותיקים. כל האזרחים הוותיקים בכפר ורדים מוזמנים להצטרף לחוגי הספורט המגוונים.

פעילות בקהילה – השנה קיימנו את צעדת כפר ורדים ה-26 שהייתה מוצלחת מאוד, החזרנו את מסורת טורניר אולסטאר כפר ורדים וקיימנו טורניר כדורשת אזורי. כולי תקוה שהשנה הבאה תהיה רוויה בפעילות קהילתית מגוונת.

אני מבקש להודות לכל המאמנים בכל הענפים שבזכותם צלחנו את שנת הקורונה. תודה לאייל שמואלי ראש המועצה, לשותפים שלי במרכז הקהילתי, למיי-טל דרורי גנגרינוביץ מנהלת המרכז הקהילתי, לעופרה קרסנטי ולעובדי המועצה.

תודה אחרונה לעליזה שיצאה לפני חודש לפנסיה, אחרי שליוותה את מחלקת הספורט מעל 20 שנה. עליזה, אני מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך.

אני קורא לכולם לעסוק בפעילות גופנית, כל אחד יכול למצוא את הפעילות המתאימה לו.

 

היכונו – 17.9.21 – עפיפוניאדה. 5.11.21 – מרוץ כפר ורדים.

חופשה נעימה לכולם.

שי מינסטר

מנהל מחלקת ספורט

צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות