חיפוש באתר

חמישה-עשר חניכי הצופים מכפר ורדים במשלחת באנגליה במחנה קיץ מקומי עם FZY

השבוע מסתיים מחנה הקיץ שנערך באנגליה בו משתתפים גם חמישה-עשר נציגי שבט עפר מכפר ורדים, בוגרי כיתה ח’: אורי רוסטוקר, שירה סלומון, מאי זילברברג, אדר חיים, אופיר רשף, רון שם טוב, עדי כפרי, שלו גנון, שחר שטרן, שקד מגיד, גל בשירי, נדב טל, איתי ניצן, אלון תמיר ואורי פררו. ואיתם הדס סלע בוגרת השבט המלווה את המשלחת.

החניכים עברו מיונים מקדימים, ומימון הנסיעה על חשבון ההורים.

לדברי אלעד משה, רכזת הצופים בכפר, המשלחת מטעם תנועת FZY בשיתוף עם תנועת הצופים. FZY היא תנועת “אחות” של הצופים, והיא תנועת הנוער הגדולה ביותר בבריטניה.

המחנה, שנערך 10 ימים, בנוי באופן המספק לחניכים סביבה חיובית ומהנה להעשרת הידע בנושאי ישראל, ציונות ויהדות תוך כדי חיבורם לתנועה וערכיה ועיצוב אישי שלהם כבני נוער. בין הפעילויות: צופיות, מדורה גדולה, מסיבת סיום, מלחמת צבע, משחקי המכבייה, שבת בלתי נשכחת, טקס 25 שנה למחנות הקיץ, יצירה ואומנות, ספורט, פעילות Outdoor, מסלולי טיול ומחנאות ועוד. החניכים במחנה גם לומדים על תרבות אחרת, על יהדות בתפוצה ובארץ ותכנים הנוגעים לציונות ולהכרות גיאוגרפית של ישראל, לימוד שפה הדדי ועוד.

יש לציין כי ברוב המקרים, המחנה הוא המגע הראשון של נוער בריטי עם ישראלים, וראשי המשלחת מדווחים שהנוער של כפר ורדים הנו “שליחים למופת”.

צרו קשר:
  • מרכז קהילתי כפר ורדים
  • רחוב הדס 10, כפר ורדים. מיקוד: 25147
  • כפר ורדים
  • 04-8338355
  • פקס: 04-9570651
מתנסנט חוגים